Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

O firmie

Orientacja w świecie folii
Ponad dziesięć lat temu związaliśmy się z szeroko pojętą branżą opakowań, w tym przede wszystkim rynkiem różnego rodzaju folii oraz maszyn do ich produkcji. Poczytujemy sobie za sukces fakt, że w tym czasie przekonaliśmy do siebie wielu klientów. Niewątpliwie mocną stroną naszej firmy jest profesjonalne doradztwo.

Rozwiązanie "jak ulał"
Dzięki temu, że współpracujemy z licznymi krajowymi i europejskimi dostawcami jesteśmy w stanie podejść do każdego klienta indywidualnie i zaoferować mu produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb. Naszą dewizą jest szybkie i tanie rozwiązywanie nietypowych problemów.

Optymalizacja
Istotnie, w branży folii co rusz to pojawiają się jakieś ulepszenia i innowacje. Nie chcemy przez to powiedzieć, że to, co się już u Państwa w firmie sprawdziło od razu musi być niedobre... ale może warto przekonać się czy przypadkiem rzeczywiście nie istnieje już coś lepszego? Dlatego zachęcamy do przejrzenia naszej oferty. Może znajdą Państwo w niej coś, co Was zachęci do kontaktu z nami.

Pytaj!
Nasunęły się Państwu pytania? Chcecie się podzielić z nami swoimi uwagami? Proszę się nie wahać i pisać do nas!  

>> Kontakt z JG-Plastic-Polska <<